.

Παιδαγωγική Καθοδήγηση

Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής & Τμήματα Ένταξης

Κρατικό Πιστοποιητικό Γλωσσομάθειας

Προτάσεις Δικτυακών τόπων με εκπαιδευτικό περιεχόμενο από επισκεπτές

Μηχανές Αναζήτησης

Ο παρόν ιστότοπος δεν ενημερώνεται πλέον. Μπορείτε να δείτε το νέο ιστότοπο της ΔΔΕ Λάρισας πατώντας εδώ

Επίκαιρα θέματα  & Δελτία Τύπου  της Διεύθυνσης εκπαίδευσης

Ανακοίνωση μορίων εκπαιδευτικών που υπέβαλαν αίτηση για βελτίωση και οριστική τοποθέτηση

Δικαιολογητικά που απαιτούνται κατά την συνταξιοδότηση.

Ενημέρωση για τα σχολικά βιβλία Γυμνασίου.

Βεβαιώσεις Αποδοχών Φορολογικού Έτους 2014

Πίνακες κατάταξης Ωρομισθίων για Π.Δ.Σ στα ΕΠΑΛ του Ν. Λάρισας.

Νέα πρόσκληση υποβολής αιτήσεων και επιλογής υποψηφίων για την πρόσληψη προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, στα Καλλιτεχνικά Σχολεία Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης και Ηρακλείου Κρήτης.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής- Μετακίνησης του 4oυ Γυμνασίου Λάρισας στη Θεσσαλονίκη.

Πίνακες επικυρωμένων αναπληρωτών 2015 για υποβολή αίτησης στο πρόγραμμα ΠΔΣ ΕΠΑΛ.

Εκπαίδευση πολιτικών υπαλλήλων στη Σχολή ΠΣΕΑ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής- Μετακίνησης της Α ́ΤΑΞΗΣ του 9ου ΓΕΛ Λάρισας στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής- Μετακίνησης της Β ́ΤΑΞΗΣ του 9ου ΓΕΛ Λάρισας στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Επισκεφθείτε  την ιστοσελίδα της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Θεσσαλίας για ενημέρωση σε  εκπαιδευτικά θέματα καθώς και για να συμμετέχετε στις υπηρεσίες < Βήμα συζήτησης για εκπαιδευτικά Θέματα>, <Αρθρογραφία Εκπαιδευτικών> και <Δημοσίευση Εργασιών>.

Καλωσορίσατε  στο δικτυακό τόπο της Διεύθυνσης Δευτεροβά-θμιας Εκπαίδευσης Λάρισας

Μπορείτε να πλοηγηθείτε στις ιστοσελίδες με τη βοήθεια του μενού επιλογών που βρίσκεται στο πάνω μέρος της κάθε ιστοσελίδας ή την θεματογραφία της πρώτης σελίδας, για να βρείτε πληροφορίες που σας αφορούν.

Νομός Λάρισας

ο τόπος μας...

Συνδέσεις

(περιέχει συνδέσεις με πολ-λούς Δικτυακούς τόπους εκ-παιδευτικού περιεχομένου...)

Διαχειριστής Δ.Τ.

Κωδικός

Προσθέστε το site μας στα αγαπημένα!

.

ΟΜΑΔΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ- ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ